Agnieszka Piotrowicz
Biuro handlowe
Aga to wielka fanka zumby, która obok pomadki i tuszu do rzęs ma zawsze pod ręką strój na siłownię. Uwielbia solidny wycisk, a trzymanie formy to dla niej klucz do dobrego samopoczucia. Coś w tym musi być, bo Aga jest bardzo wesołą osobą i każdego rozśmiesza cytatami z polskich komedii. Jakby tego było mało, Aga jest również ratownikiem wodnym, a jej wielkim marzeniem jest nurkowanie na australijskich rafach.
Wyślij e-mail
Iwona Bartosiewicz
Biuro handlowe
Iwona to zapalona miłośniczka motoryzacji, która uwielbia adrenalinę, ryk silnika i zapach palonej gumy. Szczerą miłością darzy wszystkie cztero- i dwukołowce, więc w znajomości pojazdów nie ma sobie równych! Jej drugą wielką pasją, której poświęca się z niekłamaną przyjemnością, jest fotografia, a za szczególnie wdzięcznych modeli uważa dzieci.
Wyślij e-mail
GOSIA KWIATKOWSKA
Biuro handlowe
Gosia to prawdziwy wulkan energii! Nie znosi rutyny, a świat lubi oglądać z perspektywy dwóch kółek. Gdy tylko ma okazję wyjeżdża na długie wycieczki górskimi szlakami, i to nie tylko te piesze, ale także rowerowe. Gosia lubi eksperymentować w kuchni, a jako dobra koleżanka, efektami swych kulinarnych poczynań często dzieli się z koleżankami z pracy.
Wyślij e-mail
ANETA PISKOROWSKA
Biuro handlowe
Aneta choć mała wzrostem jest wielka duchem, a swym optymizmem zaraża wszystkich naokoło. Posiada magiczną zdolność do rozładowywania napięcia, głównie za sprawą ciętych ripost, które wprawiają w wesołość całe biuro. Aneta swój wolny czas spędza aktywnie, jeżdżąc na rowerze oraz spacerując ze swym małym synkiem Ryśkiem. Kocha podróże i kino. Nie pogardzi też dobrą sztuką w teatrze.
Wyślij e-mail
KAMIL KONIEC
Dział sprzedaży
Wbrew pozorom Kamil wcale nie jest zawsze na końcu. Zdobył I miejsce w konkursie na Handlowca Roku 2016 organizowanym przez czasopismo Branża Dziecięca. Oprócz pracy pasją Kamila jest piłka nożna. Uważa, że FC BARCELONA jest najlepszym klubem na świecie. Wolne chwile spędza z rodziną.
Wyślij e-mail
MICHAŁ BIEŃKOWSKI
Dział sprzedaży
Michał jest fanem sportu, a piłka nożna to jego wielka pasja, która towarzyszy mu od lat. Choć lubi spędzać wolne chwile oglądając filmy lub grając w pokera, najchętniej wypoczywa w górach, gdzie bez trudu zdobywa najwyższe szczyty. Prywatnie spełnia się w roli przykładnego męża i ojca.
Wyślij e-mail
WOJTEK KLUCZ
Dział sprzedaży
Wojtek jest niezwykle aktywny. Jego największe pasje to jazda na nartach i squash, a za cel stawia sobie zdobycie medalu w turnieju MASTERS SQUASH TOUR 2017 w kategorii wiekowej 45+. Wojtek wbrew pozorom gustuje też w bardziej statycznych rozrywkach, do których należą dobre kino i Sudoku. Jego słowa - klucze to „czołem” i „naprzód”!
Wyślij e-mail
ARTUR IWANICKI
Dział sprzedaży
Artur to profesjonalista w każdym calu, który nie tylko mówi, ale i działa w błyskawicznym tempie. Jest bardzo przyjacielski i otwarty na towarzystwo innych, ale to rodzina jest dla niego najważniejsza. Pomimo natłoku zajęć, Artur zawsze znajduje czas na pielęgnowanie swoich licznych zainteresowań, do których należą sport, dobra muzyka i motoryzacja.
Wyślij e-mail
DANKA WITKOWSKA
Dział marketingu
Danka to zwariowana koncertomaniaczka, która najlepiej wypoczywa przy dźwiękach klasycznego rocka. Jako ukierunkowana humanistka jest estetką i kocha sztukę w każdej postaci. Uwielbia spotkania z przyjaciółmi i rozmowy do białego rana. Zwłaszcza te, którym oprócz solidnej dawki dobrego dźwięku towarzyszy włoska kuchnia.
Wyślij e-mail
Bartłomiej Gajda
Dział marketingu
Bartek lubi poznawać nowe smaki i chętnie testuje wszystkie przepisy kulinarne jakie wpadną mu w ręce. Gdy tylko znajduje chwilę czasu, ładuje akumulatory, jeżdżąc ze znajomymi na ryby. Jak każdy Pan w Dumelu, Bartek pasjonuje się też sportem.
Wyślij e-mail
Konrad Kosmala
Kontakty z zagranicą
Konrad jest wyborowym tancerzem, zawsze wiodącym prym na parkiecie. Jego ulubionym stylem tanecznym jest paso doble. Jest bardzo towarzyski, uśmiechnięty i uwielbia imprezy firmowe.
Kocha podróże i robi to dość często, wyjeżdżając w podróże firmowe oraz rodzinne. W wolnym czasie lubi uprawiać sport oraz słuchać muzyki elektronicznej, najbardziej w swoim ulubionym aucie spod znaku konia.
Wyślij e-mail
Poznaj nasze pozostałe strony