Firma DUMEL od 1999 roku jest importerem zabawek i akcesoriów dla dzieci. Powstała z myślą o dzieciach, które są największym skarbem świata.
Pragniemy, aby podczas zabawy naszymi zabawkami dziecko było zadowolone i uśmiechnięte. Chcemy, aby nasze zabawki angażowały do kreatywnej zabawy i rozbudzały w dzieciach potrzebę tworzenia.
Zespół stworzony przez firmę Dumel to ludzie wykwalifikowani, którzy potrafią dobrać zabawkę odpowiednią do rozwoju psychicznego i motorycznego dziecka.
Naszym głównym celem jest sprzedaż zabawek bezpiecznych oraz edukacyjnych, które będą z Waszym dzieckiem od dnia narodzin do momentu kiedy stanie się samodzielne.
Jako specjaliści w swojej branży wiemy jak ważne dla rodziców jest bezpieczeństwo swojego malucha.
Dlatego każda nasza zabawka wykonana jest z najwyższej jakości surowców, odpowiada europejskim normom bezpieczeństwa oraz posiada certyfikat CE.
Chcemy, aby nasze zabawki nie tylko bawiły, ale również uczyły. Oferujemy ponad 1000 produktów od grzechotek i gryzaków po figurki, maskotki, jeździki czy zdalnie sterowane modele.
Zabawki firmy DUMEL pobudzą wyobraźnię dziecka poprzez możliwość beztroskiej zabawy i wykorzystania jego niekończących się pomysłów.
Poznaj nasze pozostałe strony