Poznaj nasze pozostałe strony

6 października, 2023

Oświadczenie ws. produktu Edukacyjna Rybka Dumel Discovery

DUMEL Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informuje, że wyrób Edukacyjna Rybka DD50365, kod EAN 5904316150365 nie spełnia wymagań określonych w rozporządzeniu Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 21 grudnia 2016 r. w sprawie zasadniczych wymagań dotyczących ograniczenia stosowania niektórych niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, z uwagi na stwierdzenie obecności w wyrobie ołowiu w ilości przekraczającej dopuszczalną wartość stężenia wagowego, co stanowi zagrożenie dla zdrowia człowieka i środowiska. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Konkurencji i Konsumentów.

Dowiedz się więcej

5 listopada, 2021

Nowości 2022!

Stworzyliśmy katalog pełen nowości na nadchodzący rok! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dowiedz się więcej

1 grudnia, 2020

GILIGUMS - SILIKONOWY RAJ DLA MALUCHÓW!

Poznajcie ekskluzywne, silikonowe gryzaki Giligums, które przyniosą ulgę ząbkującym maluchom! Poszczególne modele różnią się kształtem, kolorem oraz wypustkami. W bogatej ofercie Giligums znajdziemy także szczoteczki do pierwszych ząbków, łyżeczki oraz grzechotki. Zapakowane w piękne pudełeczka, gryzaki DGiligums będą wspaniałym prezentem dla najmłodszych. Szukajcie nas sklepowych półkach!

Dowiedz się więcej

18 listopada, 2020

KSIĄŻECZKI EDUKACYJNE JOLLYBABY

Do sprzedaży trafiły właśnie pierwsze książeczki Jollybaby!!! Każda z nich kryje w sobie inne niespodzianki, wyśmienicie łącząc walory edukacyjne z rozrywkowymi! W zależności od modelu, książeczki uczą dzieci praktycznych umiejętności, podstawowych słów w języku polskim, zależności przyczynowo-skutkowych, logicznego myślenia, kreatywności, a także wspeirają rozwój umiejętności poznawczych, stymulując zmysł wzroku i dotyku. A Ty którą książeczkę wybierzesz dla swojego malucha?

Dowiedz się więcej

19 lutego, 2020

KID'S TIME 2020

Dumel, jak co roku, gości na kieleckich Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME 2020! Zapraszamy Was na stoisko A-36!!!

Dowiedz się więcej

29 stycznia, 2020

Balibazoo w Norymberdze!

Pluszaki Luzaki zwiedzają Niemcy, a my razem z nimi! Zapraszamy Was na Spielwarenmesse, największe na świecie targi zabawek! Znajdziecie nas na stoisku 2-A-05.

Dowiedz się więcej

7 stycznia, 2020

Pozdrowienia z Hong Kongu!

Razem z pluszakami Balibazoo bierzemy udział w targach zabawek Hong Kong Toys and Games Fair 2020. Zapraszamy na nasze stoisko na Hali 5.

Dowiedz się więcej

25 grudnia, 2019

Wesołych Świąt!

Kochani, składamy Wam najlepsze, świąteczne życzenia!

Dowiedz się więcej

21 października, 2019

Owoce i Warzywa w rodzince Balibazoo!

Kto to taki? Kto to taki? To Pluszaki Luzaki, ale w zmienionym składzie! Pluszakowa rodzinka powiększyła się o nowych członków, serię Owoce i Warzywa. Nowe zawieszki już w sprzedaży.

Dowiedz się więcej

15 sierpnia, 2019

Fanzone - piłkarskie emocje w Twoim domu!

Do oferty Dumel Discovery trafia nowość, gra Fanzone! To zabawa dla całej rodziny. Zadaniem graczy jest słuchać informacji związanych z piłką nożną, zgłosić się do odpowiedzi i zdecydować czy usłyszana informacja to prawda czy fałsz. Na uczestników zabawy czekają 2 poziomy trudności i aż 500 piłkarskich pytań!

Dowiedz się więcej

12 czerwca, 2019

VIII Targi Dumela za nami

W dniach 6-7 czerwca 2019 r. odbyły się VIII Targi Dumela, w których wzięło udział ponad 300 gości. Podczas kontraktacji zaprezentowaliśmy nowości na nadchodzący sezon.

Dowiedz się więcej

1 kwietnia, 2019

Nowość od Dumel - Kieszonkowe Futrzaki Tiny Furries

Na rynek trafiła kolejna nowość od Dumel – Kieszonkowe Futrzaki Tiny Furries. Te urocze stworki reagują na klaskanie, głaskanie i potrząsanie. Potrafią śpiewać, śmiać się, mówić w swoim własnym języku, a nawet odtwarzać nagrany głos. Zabawką można bawić się pojedynczo lub połączyć ją z innymi Futrzakami z serii, aby stworki mogły ze sobą rozmawiać oraz śpiewać w chórze. Kieszonkowy Futrzak przeznaczony jest dla dzieci od 5 roku życia.

Dowiedz się więcej

26 lutego, 2019

Targi Kids' Time 2019

W dniach 20-22 lutego 2019 r. Dumel po raz kolejny uczestniczył w Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME. Tegoroczna, X edycja targów zgromadziła rekordową liczbę uczestników.

Dowiedz się więcej

27 sierpnia, 2018

PRZEBOJOWA NOWOŚĆ JUŻ W SPRZEDAŻY

Na rynek trafiła właśnie nowa zabawka Dumel Discovery – Name it! Na graczy czeka ponad 400 dźwiękowych pytań z 35 kategorii. Ich zadaniem jest słuchać, udzielić odpowiedzi zanim zrobią to inni i zdobywać punkty! Uwaga, jeśli gracz się pomyli, wszyscy pozostali otrzymają po 1 punkcie. Do wyboru są 2 tryby gry: łatwiejszy (8+), przeznaczony dla rodziny i trudniejszy (15+), dla przyjaciół. Wśród dźwięków także polskie hity. Gra przeznaczona jest dla 2-5 graczy od 8 roku życia.

Dowiedz się więcej

31 maja, 2018

NOWY BRAND

Pluszaki Luzaki poddane zostały rebrandingowi i odtąd markę Dumel Discovery Baby zastępuje Balibazoo. Zmianie uległy także etykiety zabawek oraz część wzorów. Do pluszakowej rodzinki dołączy wkrótce około 50 nowych zabawek.

Dowiedz się więcej

24 lutego, 2018

NAGRODY DLA HANDLOWCÓW

Nasi przedstawiciele handlowi, Kamil Koniec i Michał Bieńkowski, zostali wyróżnieni w Plebiscycie Branży Dziecięcej. Kamil zajął 2 miejsce, a Michał, 3 miejsce. Dziękujemy za wszystkie głosy, które zapewniły naszym handlowcom miejsce na podium!

Dowiedz się więcej

23 lutego, 2018

DUMEL ZNÓW NA PODIUM!

Firma Dumel zajęła 3 miejsce w tegorocznym Plebiscycie Branży Dziecięcej na najlepszą firmę zabawkarską roku! Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzacie i wszystkie głosy.

Dowiedz się więcej

Wrzesień, 2017

Nowość od Dumel Discovery - Froggy Party!

Do sprzedaży trafia właśnie nowy hit od Dumel Discovery – Froggy Party! Ta wesoła żabka gwarantuje Wam wspaniałą zabawę w gronie rodziny lub przyjaciół. Wystarczy, że rozłożycie naokoło niej kolorowe listki, które znajdziecie w opakowaniu, i będziecie wykonywać jej polecenia, chodząc dookoła niej i listków. Gdy usłyszysz gong, wskocz na listek znajdujący się najbliżej Ciebie. Żeby nie było zbyt łatwo, listków jest zawsze o 1 mniej niż uczestników zabawy, a na jednym listku może stać tylko jedna osoba. Każdy komu uda się wskoczyć na listek, otrzymuje w nagrodę pieczątkę. Ten kto na koniec zgromadzi ich najwięcej, wygrywa. Zabawka przeznaczona jest dla 3-6 graczy w wieku powyżej 4 lat.

Dowiedz się więcej

Sierpień, 2017

Dumel Liderem Jakości

Z radością informujemy, że nasza firma zdobyła brązowe godło w plebiscycie Konsumencki lider jakości 2017 w kategorii „Zabawki edukacyjne”. Dziękujemy!

Dowiedz się więcej

Luty, 2017

Dumel Firmą Roku!

Z tegorocznych VIII. Kieleckich Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka Kid’s Time wróciliśmy z trofeum! W Plebiscycie Branży Dziecięciej 2016 Dumel zajął pierwsze miejsce w kategorii Firma Roku – Zabawki! To dla nas ogromne wyróżnienie, dziękujemy wszystkim, którzy oddali na nas swój głos.

Dowiedz się więcej

Luty, 2017

Kamil Koniec Znów na Podium!

Nasz przedstawiciel handlowy Kamil Koniec po raz kolejny otrzymał wyróżnienie w Plebiscycie Branży Dziecięcej. W tegorocznej edycji Kamil zajął 3 miejsce. Cieszymy się, że Wy także doceniacie jego pracę i zaangażowanie. Dziękujemy Wam za wszystkie głosy, które zapewniły Kamilowi miejsce na podium.

Dowiedz się więcej

Sierpień, 2016

Długa oczekiwana Premiera Doktora euGeniusza

Do sklepów trafia właśnie nasza nowa zabawka, absolutny hit tegorocznej gwiazdki, doktor euGeniusz! Szalony doktorek zaprasza wszystkich śmiałków do podjęcia wyzwania i sprawdzenia swojej wiedzy na różne tematy. Gra przeznaczona jest dla 2-10 graczy i przypomina dobrze wszystkim znaną zabawę w Państwa – Miasta. Doktorek wprowadza do gry wypowiadając kolejne komendy, wszystko co trzeba zrobić to słuchać go uważnie i wykonywać jego polecenia. Po usłyszeniu 1 z 500 kategorii, gracze kolejno podają swoją odpowiedź, różniącą się od tych, których udzielili wcześniej pozostali uczestnicy. Żeby nie było zbyt łatwo euGeniusz stosuje utrudnienia odwracając nagle kierunek gry lub prosząc graczy, aby swoje odpowiedzi podawali zmienionym głosem. Ci, którzy nie odpowiedzą w wyznaczonym czasie, otrzymują kolorowe zera. Ten, kto zbierze ich najmniej – wygrywa! Zabawka przeznaczona jest dla graczy powyżej 6 roku życia i wspaniale zintegruje całą rodzinę we wspólnej, emocjonującej rozgrywce. Doktora euGeniusza reklamuje ambasador marki Dumel, Marcin Łopucki, który wziął udział w sesji zdjęciowej promującej zabawkę. Jego podobizna znalazła się także na opakowaniu produktu.

Dowiedz się więcej

Styczeń, 2016

Super Produkt Mam Dziecko 2015

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa , iż kolejny raz nasz produkt zdobył uznanie wśród Jury plebiscytu "Super Produkt Mam dziecko 2015". Tym razem wyróżnienie zdobył Magic Jinn Przedmioty, który jest trzecią odsłoną tej zabawki. Każda taka nagroda dodaje nam skrzydeł i zachęca do dalszego działania.

Dowiedz się więcej

Styczeń, 2016

Prawda czy Fałsz Junior

Bijąca rekordy popularności gra Prawda czy Fałsz doczekała się swojego odpowiednika dla młodszych graczy. Gra Prawda czy Fałsz Junior przeznaczona będzie dla dzieci od 5 roku życia. Głosu do tej gry użyczyła nasza ambasadorka Kasia Cichopek, która swym ciepłym i przyjacielskim głosem będzie zachęcała maluchy do nauki poprzez zabawę. Ciekawi... ? Gra pojawi się w sprzedaży już niebawem. Szczegóły wkrótce

Dowiedz się więcej

Grudzień, 2015

Życzenia Świąteczne

Wszystkim klientom, współpracownikom i przyjaciołom życzymy pełnych miłości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia. Niech Nowy Rok przyniesie Państwu tę odrobinę szczęścia, która sprawi, że wszystkie podjęte działania zakończą się sukcesem. Dumele

Dowiedz się więcej

Listopad, 2015

DigiFriends - śpiewający przyjaciele

Po dużym sukcesie ptaszków DigiBirds postanowiliśmy powiększyć serię śpiewających przyjaciół o kolejne kolekcje. Jako pierwsze z wesołym popiskiwaniem przybyły do nas kurczaczki DigiChicks. Kurczaczki podczas śpiewania i ćwierkania kiwają się na boki, ruszają dzióbkami oraz skrzydełkami. DigiChicks wsytępują luzem oraz w zestawie z rodzinką. Kolejnymi przybyszami są wesołe pingiwnki, które przytuptały do nas z odległego bieguna południowego. DigiPenguins oprócz trąbienia i śpiewania potrafią tańczyć. Każdy z nich ma swój styl taneczny: rock, swing oraz twist. Pingwiny występują luzem, z igloo oraz ze sceną. Z wesołym pohukiwaniem do wspaniałego grona przyjaciół dołączyły sówki. Dzięki ich pięknym, świecącym oczom koncerty DigiFriends mogą odbywać się także wieczorową porą. Sówki występują luzem oraz w zestawie z dziuplą. Przepiękny śpiew DigiFriends usłyszały dinozaury, które przywędrowały do nas z odległych krain. DigiDinos śpiewają i porykują wspaniale zgrywając się z innymi przyjaciółmi. Dodatkowo potrafią powtórzyć w języku "dino" wszystko co do nich powiemy. DigiDinos występują luzem, w 3-packu oraz z akcesoriami. DigiFriends potrafią śpiewać solo oraz w chórze. Każde ze zwierzątek łączy się ze sobą i śpiewa swoim głosem tą samą melodię.

Dowiedz się więcej

Wrzesień, 2015

Prawda czy Fałsz- najbardziej innowacyjna zabawka na rynku

Miło nam Państwa poinformować, iż najbardziej wyczekiwana zabawka 2015 roku już jest w sprzedaży. Znajdziecie ją w dobrych sklepach z zabawkami.

Dowiedz się więcej

Sierpień, 2015

STORIDOO – najnowsza zabawka Dumel Discovery

Nasza ambasadorka czynnie udziela się nie tylko w promocję najnowszej zabawki Storidoo z linii DUMEL DISCOVERY, ale również jest jej współtwórcą. Kasia uczestniczyła w tworzeniu zabawki od momentu powstania pomysł do uzyskania finalnego produktu. Poza tym Kasia udzieliła głosu zabawce, wcielając się w postacie różnych bohaterów. Kasi wzięła również udział w sesji zdjęciowej, której efekty będzie można zobaczyć m.in. na profilu marki na Facebooku. Storidoo to bajecznie wyglądający stworek, który opowiada bajki, a dziecko może zmieniać bieg ich wydarzeń tworząc nowe przygody bohaterów. Jeżeli dziecko chce stworzyć bajkę, Storidoo zaproponuje różne tematy opowieści. Maluch będzie mógł tworzyć bajki o czarodziejach, wróżkach, potworach, piratach, a nawet duchach, które dodatkowo będzie mógł zapisać w pamięci stworka. Storidoo zaproponuje wiele możliwości kontynuacji bajki i tylko od dziecka zależeć będzie jak potoczą się losy głównych postaci! Kampania marketingowa obejmie reklamy w prasie branżowej, banery w serwisach internetowych, a także spot reklamowany emitowany na każdym dziecięcym kanale telewizyjnym. Ulotki oraz plakaty reklamowe dostępne będą w sklepach partnerskich na terenie całego kraju.

Dowiedz się więcej

Sierpień, 2015

Kasia Cichopek i Marcin Łopucki promują grę PRAWDA CZY FAŁSZ

Kasia Cichopek i Marcin Łopucki ambasadorzy firmy Dumel rozpoczęli udział w kampanii marketingowej linii Dumel Discovery promującej nowy, innowacyjny produkt Prawda czy Fałsz. Gra przeznaczona jest dla 2-5 graczy. Zawiera ponad 1000 szalonych pytań z różnych dziedzin. Zabawka została skonstruowana tak, aby zarówno dzieci, nastolatkowie i osoby dorosłe mogły spędzać razem czas doskonale bawiąc się i ucząc. Niektóre z tych ciekawostek mogą powodować napady śmiechu, więc świetna atmosfera gwarantowana! Każdy gracz zaczyna grę z pulą 20 punktów. Jeżeli odpowie prawidłowo zdobywa 1 punkt, jeżeli odpowie źle traci 2 punkty. Gracz z największą liczbą punktów wygrywa. Kampania marketingowa obejmie reklamę w prasie branżowej, banery w serwisach internetowych, a także spot reklamowy emitowany na każdym dziecięcym kanale telewizyjnym. Mieszkańcy Warszawy będą mieli okazję zobaczyć ogromny billboard reklamowy, który niebawem zostanie umieszczony na jednym z budynków na Mokotowie. Ulotki oraz plakaty reklamowe dostępne będą w sklepach partnerskich na terenie całego kraju.

Dowiedz się więcej

Kwiecień, 2015

Marcin Łopucki Ambasadorem marki Dumel oraz Silverlit

Marcin Łopucki Ambasadorem marki Dumel oraz Silverlit

Dowiedz się więcej

Luty, 2015

Firma Roku i Handlowiec Roku

Kochani! Czasopismo ‘’BRANŻA DZIECIĘCA’’ wyłoniła zwycięzców konkursu na Firmę Roku oraz Handlowca Roku. Nasz firma otrzymała tytuł FIRMY ROKU 2014!! Już sama nominacja do tej nagrody była prestiżowa, a otrzymanie tytułu sprawiło, że jesteśmy bardzo szczęśliwi i czujemy się docenieni. Nagrodę traktujemy jako wyraz ogromnego zaufania i zobowiązania, które będziemy wypełniać jak najlepiej potrafimy. Na targach zostaliśmy wyróżnieni podwójnie, gdyż oprócz tytułu Firma Roku, nasz handlowiec Kamil Koniec zdobył III miejsce w kategorii Handlowiec Roku. Dziękujemy Państwu za wysłane smsy oraz za wsparcie. Dziękujemy za ogromny wyraz sympatii, ale przede wszystkim dziękujemy naszym współpracownikom, bez których sukces nie byłby możliwy.

Dowiedz się więcej

Styczeń, 2015

Konkurs Super Produkt 2014

Po raz kolejny, magazyn dla rodziców ‘’MAM DZIECKO’’ przyznał nagrody w kategorii SUPER PRODUKT 2014. Znaleźliśmy się na podium. Nagrodę główną w plebistycie zdobyła Arka Noego Dumel Discovery. Jest nam niezmiernie miło, gdyż nagrodę główną wybierało jury złożone z pedagogów, lekarzy pediatrów, a także celebrytów. Zdobyte nagrody i certyfikaty są dla nas siłą napędową i podziękowaniem za starania, które każdego dnia podejmujemy.

Dowiedz się więcej

Styczeń, 2015

Konkurs Świat Przyjazny Dziecku KOPD

Szanowni Państwo, bardzo miło nam ogłosić, że nasza zabawka zdobyła I miejsce w konkursie Świat Przyjazny Dziecku organizowanym przez KOMITET OCHRONY PRAW DZIECKA. Nagrodę główną zdobył Traktor Farmer Dumel Discovery jako zabawka dla dzieci od 0 do 3 lat. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, gdyż KOPD jest jedną z najstarszych polskich organizacji pozarządowych, której celem jest pomoc dzieciom pokrzywdzonym. KOPD po raz kolejny wyróżnił nasz produkt. Takie wyróżnienia bardzo nas motywują i dodają siły do dalszego działania.

Dowiedz się więcej

Grudzień, 2014

Życzenia Świąteczne

Pragniemy serdecznie podziękować za zaufanie i współpracę w 2014 roku - wszystkim naszym Partnerom Biznesowym i Przyjaciołom. Życzymy dalszych sukcesów, udanych inwestycji i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

Dowiedz się więcej

Grudzień, 2014

Spotkanie w Centrum Zdrowia Dziecka

W grudniu wraz z ambasadorką naszej marki Kasią Cichopek byliśmy ze świąteczną wizytą w Centrum Zdrowia Dziecka. Przygotowaliśmy dla Małych Pacjentów upominki w postaci zabawek. Dzieci były zachwycone. Mamy nadzieję, że chociaż w małym procencie nasze zabawki sprawiły, że pobyt w szpitalu był mniej przykry i bolesny. Dzieciakom dziękujemy za ciepłe przyjęcie i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Dowiedz się więcej

Listopad, 2014

Promocja Zaczarowanego Lustereczka

15 listopada w CH ZŁOTE TARASY oraz w CH ARKADIA odbyła się promocja Zaczarowanego Lustereczka Dumel Discovery. Fani mieli okazję spotkać się z Kasią Cichopek, która użyczyła głosu zabawce. Tego dnia Zaczarowane lustereczko było dostępne w promocyjnej cenie, a fani mieli okazję zrobienia sobie zdjęcia z Kasią. Chętnych nie brakowało, a akcję zaliczamy do udanych.

Dowiedz się więcej

Sierpień, 2014

Targi 2014

Kolejne targi za nami. Targi po raz kolejny odbyły się w Hotelu Palace Windsor & Conference Center w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim. Przepiękna lokalizacja i architektura obiektu, profesjonalne zaplecze gastronomiczne oraz świetna obsługa sprawiły, że drugi rok z rzędu zdecydowaliśmy się na to miejsce. Jesteśmy wyczerpani po 3-dniowych wojażach bo przygotowań i pracy było bardzo dużo, jednak jesteśmy także szczęśliwi. Przede wszystkim dzięki licznej kilkuset osobowej grupie naszych Klientów, która dopisała pod każdym względem. Targi podzielone były na dwie części, a mianowicie na część konferencyjną oraz kolację z wieloma atrakcjami. Na konferencji przedstawiliśmy najnowszą linię produktów na rok 2014/2015. Na targach gościliśmy również Panią Kasię Cichopek, która jest ambasadorem marki DUMEL DISCOVERY. Część wieczorna, także była bardzo udana. Tematem przewodnim imprezy był okres PRL. Profesjonalnie przygotowany wystrój zgodny z klimatem PRL, goście przebrani w stroje rodem z lat 70 i 80, czy muzyka taneczna sprawiło, że wszyscy byli zadowoleni i w pełni usatysfakcjonowani. Także zainteresowanie i udział gości w przygotowanych dla nich atrakcjach przerosło nie tylko nasze oczekiwania, ale również samych organizatorów. Widok 200 osobowej, roześmianej i rozbawionej grupy bawiącej się do 3 nad ranem – BEZCENNE! Bardzo dziękujemy organizatorom oraz całemu personelowi hotelowemu za profesjonalną pomoc w przygotowaniu targów. Dziękujemy gościom za liczne przybycie oraz czynny udział we wszystkich etapach targów. Jesteśmy wdzięczni, że jesteście z nami.

Dowiedz się więcej

Lipiec, 2014

Certyfikat KidZone 2014

Kochani, po raz kolejny otrzymaliśmy ogromne wyróżnienie, a mianowicie znak jakości KidZone. Znak jakości KidZone ma na celu popularyzację wysokiej jakości produktów kierowanych do segmentu rodzinnego, a w szczególności do dzieci. Zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem potwierdzającym najwyższą jakość i staranność wykonania naszych produktów. Takie odznaczenie dodaje nam siłę do ciągłego ulepszania firmy. Jesteśmy dumni i wdzięczni za dostrzeżenie naszych starań.

Dowiedz się więcej

Maj, 2014

Ambasadorka marki Dumel Discovery

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, miło nam poinformować, że z dniem 5 maja 2014 roku Ambasadorką marki Dumel Discovery została Pani Katarzyna Cichopek. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie z uwagi na popularność oraz autorytet Pani Kasi wśród młodych kobiet. Jest to osoba kreatywna, skromna, a do tego szalenie sympatyczna, dlatego tak wiele młodych mam wzoruje się właśnie na niej. Ponadto jest aktorką znaną głównie z jednego z najpopularniejszych polskich seriali, aktorką teatralna, tancerką, prezenterką oraz prowadzącą autorski program „Sexy Mama”. Jednak główną i najważniejszą rolą jej życia jest bycie mamą dwójki dzieci, świadomą jak ważny jest rozwój dziecka od dnia jego narodzin. Dumel to zespół młodych ludzi, których podstawowym celem jest sprzedaż zabawek bezpiecznych oraz edukacyjnych, które będą z Waszymi dziećmi od dnia narodzin do momentu kiedy stanął się samodzielne. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji i dystrybucji szerokiej gamy asortymentu dla najmłodszych, pokazuje jak ważną rolę w prawidłowym rozwoju dziecka pełnią zabawki. Pragniemy, aby podczas zabawy naszymi zabawkami dziecko było zadowolone i uśmiechnięte. Mamy nadzieję, że oferowane przez nas zabawki spełnią wszelkie oczekiwania zarówno dzieci jak i rodziców. Misją firmy jest tworzenie tylko takich produktów, które mają na celu angażowanie do kreatywnej zabawy i rozbudzania w dzieciach potrzebę tworzenia. Dodatkowo powinny rozwijać wyobraźnię, zdolności manualne oraz pobudzać wszystkie jego zmysły. Pani Kasia doskonale znająca i ceniąca walory edukacyjne i rozwojowe naszych produktów, bez wahania zgodziła się zostać Ambasadorką marki Dumel Discovery. Dzięki jej wiedzy oraz naszemu doświadczeniu, produkty Dumel Discovery będą jeszcze bardziej innowacyjne pamiętając, że najlepsza edukacja zaczyna się od zabawy. Uśmiech, zadowolenie oraz prawidłowy rozwój dziecka jest naszym wspólnym celem.

Dowiedz się więcej

Kwiecień, 2014

Zabawka Roku 2013

Ciekawi jesteście, które produkty DUMEL zostały nagrodzone, jako zabawka roku 2013 w plebiscycie organizowanym przez zabawkowicz.pl? Zdobyliśmy nagrody w poszczególnych kategoriach: Za najlepszą Zabawkę Roku 2013 w kategorii najlepsza Zabawka dla dzieci w wieku 0+ otrzymał Oball. Za najlepszą Zabawkę Roku 2013 w kategorii najlepsza Zabawka dla dzieci w wieku 1+ otrzymał Traktor Farmer Dumel Discovery oraz Arka Noego Dumel Discovery. Za najlepszą Zabawkę Roku 2013 w kategorii najlepsza Zabawka dla dzieci w wieku 3+ otrzymała Interaktywna Mapa Świata Dumel Discovery. Za najlepszą Zabawkę Roku 2013 w kategorii najlepsza Zabawka dla dzieci w wieku 7+ otrzymał helikopter Sky Dragon Silverlit. Dziękujemy za zaufanie!

Dowiedz się więcej

Kwiecień, 2014

Życzenia Wielkanocne

Pragniemy złożyć życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, obfitości na świątecznym stole, smacznego jajka oraz wiosennego nastroju w rodzinnym gronie.

Dowiedz się więcej

Kwiecień, 2014

Baron - Nowy samochód firmowy

Kochani od kwietnia weszliśmy w posiadanie wyjątkowego, firmowego auta! Samochód marki Nestor Baron stylizowany na lata 20-te i 30-te robi ogromne wrażenie na uczestnikach ruchu drogowego jak i na przechodniach. Ten dwuosobowy pojazd w stylu retro, oklejony jest logotypami marek DUMEL więc tym bardziej niezauważenie go jest niemalże niemożliwe. ‘’Barona’’ można głównie spotkać na warszawskich ulicach, jednak od czasu do czasu gości również innych polskich miastach. Tam również budzi ciekawość wśród oglądających. Przejażdżka takim autem to sama przyjemność! Czy Wy też już go widzieliście?

Dowiedz się więcej