Poznaj nas

Biuro Handlowe

Agnieszka Piotrowicz

Aga jest wielką fanką zumby, która obok pomadki i tuszu do rzęs ma zawsze pod ręką strój na siłownię. Uwielbia solidny wycisk, a trzymanie formy to dla niej klucz do dobrego samopoczucia. Coś w tym musi być, bo Aga jest bardzo wesołą osobą, która potrafi rozśmieszyć każdego cytatami z polskich komedii. Jakby tego było mało Aga jest również ratownikiem wodnym, a jej wielkim marzeniem jest nurkowanie na australijskich rafach.

Iwona Drózd

Iwona to zapalona miłośniczka motoryzacji, która uwielbia adrenalinę, ryk silnika i zapach palonej gumy. Szczerą miłością darzy wszystkie cztero- i dwukołowce, więc w znajomości pojazdów nie ma sobie równych! Jej drugą wielką pasją, której poświęca się z niekłamaną przyjemnością, jest fotografia, a za szczególnie wdzięcznych modeli uważa dzieci.

Gosia Kwiatkowska

Gosia to prawdziwy wulkan energii! Nie znosi rutyny, a świat lubi oglądać z perspektywy dwóch kółek. Gdy tylko ma okazję wyjeżdża na długie wycieczki górskimi szlakami, i to nie tylko te piesze, ale także rowerowe. Gosia lubi eksperymentować w kuchni, a jako dobra koleżanka, efektami swych kulinarnych poczynań często dzieli się z koleżankami z pracy.

Aneta Piskorowska

Aneta choć mała wzrostem jest wielka duchem, a swym optymizmem zaraża wszystkich naokoło. Posiada magiczną zdolność do rozładowywania napięcia, głównie za sprawą ciętych ripost, które wprawiają w wesołość całe biuro. Aneta swój wolny czas spędza aktywnie, jeżdżąc na rowerze oraz spacerując ze swym małym synkiem Ryśkiem. Kocha podróże i kino. Nie pogardzi też dobrą sztuką w teatrze.

Danka Witkowska

Danka to zwariowana koncertomaniaczka, która najlepiej wypoczywa przy dźwiękach klasycznego rocka. Jako ukierunkowana humanistka jest estetką i kocha sztukę w każdej postaci. Uwielbia spotkania z przyjaciółmi i rozmowy do białego rana. Zwłaszcza te, którym oprócz solidnej dawki dobrego dźwięku towarzyszy włoska kuchnia.

Dział Sprzedaży

Kamil koniec

Wbrew pozorom Kamil wcale nie jest zawsze na końcu. Zdobył I miejsce w konkursie na Handlowca Roku 2016 organizowanym przez czasopismo Branża Dziecięca. Oprócz pracy pasją Kamila jest piłka nożna. Uważa, że FC BARCELONA jest najlepszym klubem na świecie. Wolne chwile spędza z rodziną.

Michał Bieńkowski

Michał jest fanem sportu, a piłka nożna to jego wielka pasja, która towarzyszy mu od lat. Choć lubi spędzać wolne chwile oglądając filmy lub grając w pokera, najchętniej wypoczywa w górach, gdzie bez trudu zdobywa najwyższe szczyty. Prywatnie spełnia się w roli przykładnego męża i ojca.

Wojtek Klucz

Wojtek jest niezwykle aktywny. Jego największe pasje to jazda na nartach i squash, a za cel stawia sobie zdobycie medalu w turnieju MASTERS SQUASH TOUR 2017 w kategorii wiekowej 45+. Wojtek wbrew pozorom gustuje też w bardziej statycznych rozrywkach, do których należą dobre kino i Sudoku. Jego słowa - klucze to „czołem” i „naprzód”!

Artur Iwanicki

Artur to profesjonalista w każdym calu, który nie tylko mówi, ale i działa w błyskawicznym tempie. Jest bardzo przyjacielski i otwarty na towarzystwo innych, ale to rodzina jest dla niego najważniejsza. Pomimo natłoku zajęć, Artur zawsze znajduje czas na pielęgnowanie swoich licznych zainteresowań, do których należą sport, dobra muzyka i motoryzacja.